Aplikace iOSiOSNovinky

Co nového chystají vývojáři v Pokémon Go?

Pokud hrajete hru Pokémon Go stejně jako miliony lidí po celém světě, určitě jste už objevili něco, co vám v ní chybí. Vývojáři se jistě budou snažit přidat do hry mnoho nových funkcí a vylepšení už jen z důvodu, aby hra bavila hráče co nejdéle, jak jen to bude možné.

Jako první změnou, které bychom se měli dočkat, je přidání nových Pokémonů. Do hry se totiž nějaké druhy vzácných Pokémonů stále nedostaly. Například Pokémona Mewtwo, který má být nejsilnějším Pokémonem ve hře a Niantic z něj udělal jednu z hlavních postav traileru ke hře Pokémon Go, chytit ještě nemůžete. Další změnou, kterou vývojáři Niantic plánují, by mělo být vylepšení Lure modulů. V tuto chvíli fungují Lure moduly pro lákání Pokémonů na Pokéstopech. Do budoucna by se měly rozšířit možnosti těchto modulů a mohli bychom se dočkat nových funkcí, které nám zpříjemní hraní Pokémon Go. Jednou z nových funkcí Lure modulů by měla být možnost vytvoření jakéhosi Pokécentra pro léčení Pokémonů.

2mewtwo

Dále bychom se mohli dočkat novinek, které posílí soupeřivost mezi hráči a kamarády, se kterými Pokémon Go hrajete. Většině hráčů stále chybí možnost soubojů s kamarády mimo gymy a nebo třeba měnění Pokémonů. Zda se těchto funkcí dočkáme, stále není jisté. Co budou další aktualizace obsahovat a co nového hra nabídne, teprve uvidíme. Můžeme ale věřit v to, že Niantic se bude snažit udržet hráče u hry co nejdéle. Jak dlouhou dobu toto šílenství okolo hry vydrží, můžeme jen odhadovat. Akcie firmy ovšem začaly mírně klesat a tak si můžeme odvodit, že nejvyšší slávu už má hra zřejmě za sebou.

pokemon-go-gym-battle-header

Zdroj

Katka Válková

Milovnice přírody, umění a moderní technologie. Studuje gymnázium a zajímá se o společnost Apple.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button