Videa

Clips: vytváření vtipných videí nebylo nikdy snazší (video)

Clips je nová aplikace od Applu, která byla navržena pro vytváření krátkých ale především zábavných videí, která lze snadno sdílet pomocí iMessage a sociálních sítí jako je Facebook, Instagram nebo Twitter. Jak už samotný název napovídá, aplikace umožňuje kombinování jednotlivých videoklipů, obrázků, samolepek, filtrů, titulků, hudby a speciálních efektů.

Ty největší maniaky potěší bohatě dimenzovaný limit výsledného videa, které může trvat nekonečných 60 minut. Samotná práce s editací není složitá, ale i přesto si budete muset alespoň v prvních minutách zvykat na uživatelské rozhraní. 

A jak to celé funguje? Po spuštění aplikace na vás jako první vyskočí výstup z čelní kamerky. Na základní obrazovce si vyberete jestli chcete točit, fotit nebo vložit již pořízený obsah z galerie. Ta pravá zábava ovšem začíná s přidáním dalších prvků. Jestli dostanete potřebu vykřičet něco do světa skrze Facebook, kde si videa se zvukem pouští jen málokdo, určitě klip doplňte o titulky a některý z řady filtrů. Předposlední možností, jak video ještě více vyšperkovat, je funkce pro přidání nejrůznějších stylů prolínaček či výběru z celé plejády samolepek a emotikon.

apple-clips

Hardcore fajnšmekrům do zábavných videí vykouzlí úsměv na tváři nepřeberné množství hudebních doprovodů pro dokreslení té správné atmosféry. Jelikož aplikace nabízí nepřeberné množství nejrůznějších funkcí, filtrů a efektů, připravili jsme pro vás krátké seznamovací video. V něm se dozvíte, jak Clips funguje a co můžete od této na první pohled bizarní záležitosti očekávat.

Do komentářů pod článkem či diskuzi na YouTube kanálu GizLife nám můžete napsat svůj názor na Clips, případně se pochlubit odkazem na vlastní výtvor. Jestli si nechcete nechat ujít naše další videa, nezapomeňte se přihlásit k odběru YouTube kanálu GizLife.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button