Novinky

V Číně už se začala prodávat kopie iPhonu SE

Ačkoliv ještě očekávaný iPhone SE, který se stane menším sourozencem současné vlajkové lodi 6s/Plus ani nebyl oficiálně představen, v Číně už se objevují první kopie, které nesou stejný název. Vypadá to, že se tvůrci tohoto čínského klenotu inspirovali u spekulací, které se kolem modelu SE rojily, jejich výtvor je totiž kopíruje. Kopie navíc podivným způsobem zkřížila iPhone 5s s jeho nástupem šesté generace.

Stačí ovšem jeden pohled a člověk, který alespoň jednou držel v rukou originální iPhone musí odhalit, že se jedná o lacinou napodobeninu. Například audio konektor, stejně jako Lighting port jsou jasně disproporční. Při pohledu na displej zase zjistíme, že na rozdíl od svého vzoru nemá elegantně zakulacené okraje, ale jsou jednoduše zapuštěny do rámu telefonu,

Stejná společnost, která začala “iPhone SE” prodávat s týdenním předstihem se činila již v minulosti. V roce 2015 jste si totiž mohli za 35 dolarů,  přepočtu tedy zhruba 870 korun pořídit ještě před světovou premiérou také Apple Watch.

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button