Novinky

Chytrý zámek Aqara N100 si můžete v rámci BlackFriday pořídit za bezkonkurenčně nejnižší cenu

Chytrá domácnost se stává čím dál častěji skloňovaným tématem. A popravdě se není ani čemu divit. Mít možnost ovládat osvětlení, vytápění a další prvky domácnosti z pohodlí displeje chytrého telefonu je hrubě návykovou záležitostí. Pokud už doma nějakou tu chytrou žárovku či LED pásek máte, je více než pravděpodobné, že dříve či později naplno propadnete kouzlu chytré domácnosti. Jestli tedy hledáte dalšího užitečného pomocníka, který vám usnadní každodenní rutiny, dost možná vám přijde vhod speciální nabídka internetového obchodu Gearbest. Při příležitosti Black Friday si totiž můžete pořídit chytrý zámek Aqara N100 za zvýhodněnou cenu 4 385 korun.

Aqara N100 nabízí celou řadu vychytávek v čele s podporou Apple HomeKit. Další výbava zahrnuje NFC, Bluetooth 5.0, voděodolnou konstrukci a výdrž baterie až 18 měsíců. Výrobce se také chlubí velmi bytelným zpracováním, které zvládne odolat přírodním živlům a také těm kriminálním, kteří by se pokusili zámek prolomit hrubou silou.

Příjemným benefitem je až 7 různých metod odemykání. Kromě obligátního ovládání prostřednictvím mobilu či chytrých hodinek lze využít například číselný kód či dokonce otisk prstu.

Součástí prodejního balení je cylindrická vložka 3. třídy, která zaručuje vysokou míru zabezpečení. Tu dále posiluje řada šifrovacích jednotek a certifikace MFI, díky čemuž Aqara N100 podporuje integraci do rozhraní Apple HomeKit.

Jestli tedy pokukujete po chytrém zámku a ještě nemáte vybráno, Aqara N100 stojí rozhodně za zvážení. Pokud se rozhodnete využít akci na Gearbest, s nákupem doporučujeme příliš neotálet. Jde totiž o limitovanou nabídku. A malý tip na závěr: při platbě prostřednictvím PayPal lze získat další drobnou slevu.

PR článek

Tento text obsahuje prvky reklamního sdělení - PR článek. V případě zájmu o spolupráci či publikaci PR obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: admin@ceskymac.cz

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close