Novinky

Chytré záchodové prkénko Xiaomi je nyní dostupné za akční cenu

Jestli patříte mezi milovníky chytré domácnosti a máte rádi vychytávky všeho druhu a ražení, rozhodně by vaší pozornosti nemělo uniknout chytré záchodové prkénko od společnosti Xiaomi. S touto vychytávkou povýšíte schopnosti vaší toalety na docela novou úroveň, která splní kritéria i těch nejnáročnějších uživatelů.

Mezi klíčové funkce patří konstantní ohřev vody, který je nastavitelný ve čtyřech krocích. Vyhřívaný je také samotný sedák, což oceníte doslova při každém usednutí. Nadobro tak můžete dát sbohem ledovému prkénku. Další výbava zahrnuje masážní sprchu s několika režimy, samočistící trysku s UV sterilizací, která se stará o odstranění všech nebezpečných bakterií. Opomenout nelze ani integrované LED podsvícení, které usnadní vykonávání potřeby v nočních hodinách.

K ovládání veškerých funkcí včetně vyhřívání slouží integrovaný panel umístěný na pravé straně. Vypíchnout si zaslouží také samotný design, který získal prestižní ocenění reddot 2018. Chytré záchodové prkénko Xiaomi najdete v nabídce internetového obchodu TomTop za akční cenu 5 150 korun. Expedice probíhá s čínského skladu a proto je nutné počítat s dodáním 10 až 15 dnů od odeslání zboží.

PR článek

Tento text obsahuje prvky reklamního sdělení - PR článek. V případě zájmu o spolupráci či publikaci PR obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: admin@ceskymac.cz

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close