Novinky

Chytré televize Samsung dostaly podporu AirPlay 2 a aplikaci Apple TV

Nová aplikace Apple TV a technologie AirPlay 2 jsou od včerejšího dne k dispozici na všech chytrých televizorech Samsung pro rok 2019 a u vybraných modelů z roku 2018.

Společnost Samsung Electronics oznámila, že všechny chytré televizory Samsung pro rok 2019 a vybrané modely televizorů pro rok 2018 budou s aktualizovaným firmwarem ve více než 100 zemích světa vybaveny novou aplikací Apple TV a ve 176 zemích budou nabízet podporu technologie AirPlay 2. Na obě tyto služby se tak mohou těšit i zákazníci v České republice a na Slovensku. Uživatelé si nyní mohou na chytrých televizorech Samsung vychutnat televizní kanály Apple TV a filmy i televizní pořady z nabídky iTunes.

Uživatelé mohou jednoduše zvolit ikonu aplikace Apple TV, která je plně integrována do chytrého televizoru Samsung, a získat tak přístup ke všem svým filmům a televizním pořadům zakoupeným prostřednictvím iTunes a prohlížet více než 100 tisíc filmů a televizních pořadů, které si lze zakoupit či zapůjčit, včetně titulů v rozlišení 4K HDR. Zákazníci se také mohou v aplikaci Apple TV přihlásit k odběru kanálů Apple TV a sledovat je na vyžádání přímo v aplikaci, přičemž zaplatí pouze za ty, které chtějí.

Uživatelé podporovaných modelových řad chytrých televizorů si budou moci v aplikaci Apple TV vychutnat také službu Apple TV+, která bude spuštěna na podzim letošního roku. Díky tomu, že chytré televizory Samsung podporují technologii AirPlay 2, lze nyní přehrávat videa a další obsah z iPhonu, iPadu nebo Macu přímo na displeji televize. Aplikace Apple TV dále nabídne kompatiblitu se službami společnosti Samsung, jako jsou Universal Guide, Bixby a Search.

V redakci hodláme všechny ohlášené novinky vyzkoušet a proto se již velice brzy můžete těšit na naše dojmy z praxe.

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close