Novinky

Chytré stropní svítidlo Xiaomi PHILIPS je nyní dostupné za akční cenu

Pokud hodláte naskočit do světa chytré domácnosti, nejsnazší cestou je pořízení chytrého osvětlení. Společnost Xiaomi patří mezi lídry tohoto segmentu a v její nabídce lze nalézt ucelenou řadu nejrůznějších zdrojů a dokonce i kompletních svítidel. Jedním z nich je stmívatelné stropní světlo Xiaomi PHILIPS Ceiling Lamp. To nabízí výkon 33 Wattů, což bohatě stačí pro osvětlení místnosti o výměře 15 až 20 metrů čtverečních.

Stropní svítidlo Xiaomi PHILIPS Ceiling Lamp umožňuje plynulé nastavení jasu a teploty světla. K tomu lze použít buď dálkový ovladač (není součástí balení) či chytrý telefon s mobilní aplikací Mi Home, která je dostupná pro operační systémy iOS a Android.

Energetickou úspornost zajišťují LED zdroje, které poskytují svítivost až 3000 lumenů. Bát se nemusíte ani o životnost, která činí 25 000 hodin. Mezi další specifika patří zvýšená odolnost vůči prachu (IP60) a konstrukce z prvotřídních materiálů. Svítidlo je určeno pro instalaci do interiéru a skvěle se tak hodí například pro osvětlení schodiště, chodby či obývacího pokoje. Xiaomi PHILIPS Ceiling Lamp najdete v nabídce internetového obchodu TomTop za akční cenu 2 750 korun. Expedice probíhají s čínského skladu a proto je nutné počítat s doručením dva až tři týdny od vytvoření objednávky.

PR článek

Tento text obsahuje prvky reklamního sdělení - PR článek. V případě zájmu o spolupráci či publikaci PR obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: admin@ceskymac.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close