Novinky

Chytré hodinky Zeblaze zaujmou 4G konektivitou a nízkou cenou

Pokud jste ještě nestačili podlehnout kouzlu nositelné elektroniky nebo nechcete utrácet za poslední model Apple Watch, dost možná vás zaujmou chytré hodinky Zeblaze Thor Pro 3G a Thor 4 Pro. V případě Zeblaze Thor Pro 3G jde o základní vstupenku do světa chytrých hodinek.

Hodinky vás vyjdou včetně poštovného na necelé dva tisíce. Za tuto cenu získáte 1,53“ IPS panel s rozlišením 320 x 320 pixelů, čtyřjádrový čipset MediaTek a 16 GB interního úložiště. Komunikační moduly jsou zde zastoupeny v podobě Wifi a Bluetooth 4.0, s jehož pomocí je lze spárovat s iPhonem.

O poznání zajímavější výbavu nabízí Zeblaze Thor 4, které se chlubí obecně výkonnějším hardwarem, který doplňuje 5Mpx fotoaparát. Další zajímavostí je slot na nanoSIM kartu, která hodinkám propůjčuje 4G konektivitu.

Výbavu pak uzavírá snímač tepové frekvence, 600mAh akumulátor, GPS/Glonass, WiFi a Bluetooth. Zmínit si zaslouží také možnosti uživatelského rozhraní, které nabízí výběr z několika desítek ciferníků a předinstalovaných aplikací. Zeblaze Thor 4 najdete v nabídce internetového obchodu TomTop za cenu 2 300 korun včetně poštovného.

PR článek

Tento text obsahuje prvky reklamního sdělení - PR článek. V případě zájmu o spolupráci či publikaci PR obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: admin@ceskymac.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close