Novinky

Chytrá čistička vzduchu a stropní svítidlo od Xiaomi můžou být vaše za akční ceny

Pokud se začínáte zajímat o chytrou domácnost, nejjednodušší cestou jak začít, je pořízení chytrého osvětlení. V tomto segmentu lze narazit na celou řadu nejrůznějších produktů od žárovek přes různé lampičky až po kompletní svítidla. Do poslední jmenované kategorie patří i stropní svítidlo Xiaomi Yeelight.

To, co dělá ze stropního svítidla Xiaomi Yeelight inteligentní příslušenství, je možnost dálkového ovládání a podpora Google Assistant či Amazon Alexa. Xiaomi Yeelight zaujme jednoduchým a elegantním designem, díky němuž skvěle zapadne do každého interiéru.

Xiaomi Yeelight: funkcemi napěchovaný lustr

Uvnitř hliníkové konstrukce se nachází 240 výkonných LEDek (svítivost 1800 lm), jejichž vyzařování lze plynule měnit prostřednictvím mobilní aplikace či dálkového ovladače, který je součástí balení. Chcete například odpočívat, relaxovat, nebo naopak povzbudit k práci? Stačí vzít do ruky chytrý telefon a nastavit si intenzitu a teplotu světla přesně podle vašich představ.

Světlo samozřejmě můžete ovládat pěkně postaru klasickým vypínačem, ovšem kdo by to dělal, když můžete využít mnohem sofistikovanější metody. Pro změnu intenzity, vypnutí svítidla či aktivaci některého z přednastavených režimů, se skvěle hodí dálkové ovládání, které funguje do vzdálenosti až 30 metrů.

Xiaomi Yeelight disponuje také WiFi, s níž se dokáže připojit na vaší domácí síť. Díky tomu dostanete úplnou kontrolu nad osvětlení v podstatě odkudkoli na světě, stačí mít pouze přístup k internetu.

Další vychytávku ocení především majitelé chytrého náramku Mi Band, s nímž lze Xiaomi Yeelight propojit. Pokud ulehnete do postele a začnete usínat, světlo se automaticky vypne.

Inteligentní čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 2S

Internetový obchod TomTop se rozhodl dočasně zvýhodnit také čističku vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 2S. Tento užitečný gadget se hodí všem, kterým záleží na kvalitě vzduchu v domácnosti. Xioami Mi Air Purifier 2S zvládne ve standardním režimu vyčistit 310 metrů krychlových vzduchu za hodinu. Samozřejmostí je pak možnost propojení s chytrými telefonem prostřednictvím mobilní aplikace Mi Home.

Nedílnou součástí čističky je třívrstvý filtr s aktivním uhlím, který dokáže vzduch spolehlivě zbavit od prachu, pylu a dalších částic. Zmínit si zalouží také patentovaný systém s dvojitým ventilátorem, který účinně zvyšuje kapacitu filtrovaného vzduchu.

Funkcemi nabušené Xiaomi Yeelight naleznete v nabídce internetového obchodu TomTop za akčních 1 380 korun. S nákupem však nedoporučujeme příliš otálet, jelikož jde o časově omezenou nabídku. Inteligentní čističku vzduchu si můžete pořídit za více než lákavých 4 350 korun. Stejně jako u Xiaomi Yeelight však jde o limitovanou nabídku, která se vztahuje pouze na omezené množství kusů.

PR článek

Tento text obsahuje prvky reklamního sdělení - PR článek. V případě zájmu o spolupráci či publikaci PR obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: admin@ceskymac.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close