Novinky

Chystaný iPad Air 3 a 4“ iPhone dorazí v březnu. 3D Touch nenabídne ani jeden

Čínský analytik Ming-Chi Kuo nás s železnou pravidelností zásobuje informace o chystaných produktech Applu. Nově se dekatorům ze serveru MacRumors rozpovídal o plánovaném tabletu iPad Air 3, jehož premiéra je údajně naplánována na první polovinu roku 2016. Nedávné predikce avizovaly integraci technologie 3D Touch, nicméně podle zdrojů blízkých výrobci se tak nestane. Apple zaznamenal blíže nespecifikované výrobní problémy, jenž brání masivnějšímu nasazení displejů citlivých na tlak do jeho produktů. S nejvyšší pravděpodobností zůstane 3D Touch výsadou pouze jablečných smartphonů. Alespoň do té doby, než dodavatelé překonají dosavadní překážky.

iPhone-6s-3D-Touch

Konference věnovaná představení nových produktů se odehraje v březnu příštího roku a kromě již zmíněného iPadu Air 3 dojde k odhalení 4“ iPhonu. Ten by měl navázat na úspěšný model iPhone 5s a uspokojit uživatele, kteří se doposud nedokázali smířit s větší úhlopříčkou displeje. Samozřejmě se jedná o neoficiální informace a proto je třeba brát podobné spekulace s dostatečným nadhledem. Ačkoliv se Ming-Chi Kuo několikrát ukázal jako spolehlivý zdroj informací, v žádném případě není neomylný a mezi jeho výroky bychom našli celou řadu „zaručených“ tvrzení, která se postupem času ukázala jako mylná.

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button