Novinky

Chystané AirPods 2 budou podporovat hlasový příkaz „Hey Siri“

Během následujících měsíců by nám měl Apple ukázat novou generaci iPadů a také nástupce aktuálních sluchátek AirPods. Nejnovější vývojářská beta iOS 12.2 prozradila o sluchátkách jednu klíčovou novinku. 

V 1. vývojářské beta verzi iOS 12.2, který by měl mimochodem vyjít pro širokou veřejnost někdy v průběhu března, se objevila zajímavá novinka ohledně AirPods 2. Chystaná sluchátka by totiž měla podporovat hlasový příkaz „Hey Siri“ – pro aktivaci hlasové asistentky tak již nebude nutné dvojité poklepání na levý, či pravý AirPod. Vše tak bude daleko pohodlnější a u AirPods to bude vůbec poprvé, kdy bude možné Siri aktivovat pouze prostřednictvím hlasu.

Siri se naučí váš hlas

Siri by měla rozeznat také váš hlas, takže by se nemělo stávat, že by například lidé v okolí volali schválně „Hey Siri“ a získali by tak nad vašimi sluchátky, popřípadě nad vaším iPhonem, kontrolu. 

Aktuálně se o chystané generaci více informací neví – můžeme ale předpokládat že AirPods 2 budou vzhledově vycházet z aktuální generace a novinky by se měly odehrávat zejména uvnitř zařízení.

Marek Smékal

Jsem dlouholetý jablíčkář, trochu geek a mám rád jablečný džus. Začínal jsem na původním iPadu a můj první iPhone byl 4S. Mám rád focení a zkouším různé fotografické aplikace, ve volném čase píšu články a bleskovky, nebo hraji videohry na Xboxu. Baví mě také sebevzdělávání a timemanagement. Apple produkty používám asi od roku 2009 a stále baví :) #ApplePower

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close