Novinky

Chcete vyhrát titul nejlepšího hostitele roku? Pořiďte si nabušené party světlo Lixada 8 Gobos

Zima se konečně odporoučela a pomalu začíná sezona jarních grilovaček a oslav. A jak je známo, žádná pořádná party se neobejde bez hudby a dekoračního osvětlení, které dokáže navodit tu správnou atmosféru. To můžete vyřešit mnoha způsoby, ovšem pokud chcete u svých hostů pořádně zabodovat, bude to chtít něco opravdu speciálního.

Jestli hodláte vyhrát cenu za nejlepšího hostitele roku, dost možná vám přijde vhod tip na party světlo Lixada 8 Gobos. To lze nalézt v nabídce internetového obchodu TomTop, kde ho můžete dočasně pořídit za zvýhodněnou cenu 1 720 korun.

Lixada 8 Gobos nabízí celkem čtyři různé režimy pohybů. Volit můžete mezi DMX512, Master Slave, Sound Active nebo se o nic nestarat a vše nechat na automatice. Pravděpodobně nejzajímavější funkcí je schopnost světla reagovat do rytmu hudby.

Díky pohyblivému mechanismu s rozsahem 540° a 180° lze docílit opravdu zajímavých efektů, které dokážou roztancovat naprosto všechny hosty. Bát se nemusíte ani o životnost lampy, která vydrží 100 tisíc hodin aktivního provozu. Lixada 8 Gobos je odesílána z německého skladu, odkud vám dorazí nejdéle do šesti dnů od vytvoření objednávky.

PR článek

Tento text obsahuje prvky reklamního sdělení - PR článek. V případě zájmu o spolupráci či publikaci PR obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: admin@ceskymac.cz

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close