Utility

Čeština pro AppZapper 2.0.1

Všichni milují povahu OS X – táhni a pust. Přetáhněte program do složky Aplikace a je nainstalována. Člověk by si myslel, že by bylo také snadné odstranění aplikace – jen otázkou přetažením do koše. Ale to bohužel není. Aplikace nainstalujte soubory podpory v počítači, které vytvářejí nepořádek. Představujeme AppZapper. AppZapper umožňuje spolehlivě odinstalovat téměř všechny aplikace stejně snadno, jak byly nainstalovány – stáčí jen táhnout a pustit. Přetáhněte jednu nebo více nechtěných aplikací na AppZapper a sledujte, jak AppZapper najde všechny přidružené soubory a umožní je odstranit pomocí jediného kliknutí.

Počeštěnou aplikaci ve verzi 2.0.1 můžete stáhnout z zde

Za češtinou stojí Jerry a pokud byste mu chtěli poděkovat a podpořit ho v dalším překládání můžete tak učinit malým dárkem zde:
nebo lze použít platbu převodem na bankovní účet u České Spořitelny:
000000-0742610123/0800

Neneseme žádnou odpovědnost za jakékoliv přímé, nepřímé, zvláštní, následné nebo jiné ztráty nebo škody jakéhokoliv druhu, které mohly být zapříčiněné přímým nebo nepřímým použitím informací obsažených na těchto stránkách.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

Back to top button