Novinky

Nový Český Mac slaví první narozeniny

Pro někoho může 25. duben znamenat pouze den v kalendáři či poslední termín, kdy musí odevzdat kontrolní hlášení finančnímu úřadu. Pro magazín Český Mac to je ovšem významný den, jelikož přesně před rokem se začala psát nová kapitola jeho historie. Myšlenka vrátit Český Mac zpět do hry se zrodila už před dvěma lety v hlavě Mariana Kadlece, který zároveň stojí za designem portálu a podobou dnešního loga. Pracovní vytíženost ho ovšem donutila k prodeji. Následovalo přechodné období, kdy Český Mac trpěl akutním nedostatkem obsahu. Naštěstí se brzy objevil tým zapálených nadšenců, kterým nebyl osud webu lhostejný a chtěli pokračovat v původní vizi.

Happy_birthday-8

V tento moment se Český Mac začal pomalu stavět na nohy a získávat zpět ztracené čtenáře a pozici na tuzemské scéně. Za největší motivaci k další práci považujeme návštěvnost, která se nečekanou rychlostí z původních několika set vyhoupla na několik tisíc denně. Každý den si v průměru zobrazíte kolem 4000 článků a toto číslo stále stoupá. Přijměte tak naše poděkování za vaši přízeň, které si hluboce vážíme. Další velké poděkování patří všem partnerům a klientům, kteří nás v uplynulém roce podpořili.

logo-ceskymac

Nevěříme v zázraky na počkání a proto nepřestáváme pracovat a vymýšlet nové věci, které Český Mac posunou na další metu. V letošním roce jsme si pro vás, naše čtenáře přichystali slušnou zásobu novinek, které budeme postupně odhalovat. Přestože nemáme rádi předem prozrazená překvapení, napovíme alespoň, že většina změn proběhne v technické rovině. Záleží nám na každém čtenáři a proto chceme, aby procházení webu bylo co nejpříjemnější.

IMG_3185Můžete se spolehnout, že se ani v roce 2016 nepřestaneme dívat stále před sebe. V hlavách nosíme bezpočet myšlenek a nápadů, které chceme přetransformovat do praxe a buďte si jistí, že to bude stát vážně za to. Větší důraz budeme klást na recenze zajímavých produktů a další unikátní obsah, který najdete pouze u nás. Rozhodli jsme se jít vlastní cestou, nehledět vzad a k vedlejším odbočkám. Nechceme být za žádné citlivky a tuto jubilejní zprávu zakončíme výrokem Victora Huga – „Nic nemůže zastavit myšlenku, pro niž nastal čas.

Redakce

Internetový magazín věnující se platformě Mac a iOS. Každý měsíc návody, recenze, tipy a triky pro Váš Mac, iPhone, iPad a Apple Watch.

3 Komentáře

  1. Všechno nejlepší k narozeninám a hodně spokojených čtenářů. 🙂 Vaše recenze a články čtu moc rád. Je vidět, že tenhle web dělají lidé, které to baví.

  2. Taky gratuluju a jsem rád že Český Mac přežil a ožil. Akorát bych se přimlouval za zpřehlednění. Třeba nahoře máte nějaký nápisy u kterých normální člověk netuší že jsou to klikací tlačítka 🙁 A po rozkliknutí ekosystému vidim něco, co nemá okraj, nemá to oddělený řádky a zase jsou tam placatý nápisy. Vim že budu za šťourala ale mně se prostě dnešní styl jako zavedly Win 8-10 a přechází na něj i OS X a spousta webů, nelíbí a přijde mi nepřehlednější. Já chci nazpátek plastický tlačítka a odřádkovaný menu a spoustu prvků co tu byly před 5-10 lety.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button