Novinky

CandyBar zdarma

Na blogu vývojářů této aplikace se objevila zpráva, že aplikaci aktualizovali, aby fungovala pod OS X Mountain Lion, ale že ji od teď již nebudou podporovat a tudíž ji nabízejí zdarma ke stažení ze svých stránek i se sériovým číslem. Pro ty kteří o této aplikaci pro změnu systémových ikon nikdy neslyšeli tady máme pár snímků obrazovky pro lepší představu. Aplikace umožňuje změnu systémových ikon v Mac OS X velice jednoduchým způsobem – stačí otevřít program a přetáhnout požadované ikony na ty které chcete změnit.

Pro změnu ikon lze použít jak obrazové soubory nebo soubory icns tak i například soubory icontainer dostupné ke stažení například z těchto zdrojů:

Aplikaci CandyBar lze stáhnout odsud:

[break] [/break][break] [/break]Sériové číslo uvolněné vývojáři CandyBar:

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button