Novinky

Call of Duty: Warzone míří na mobilní zařízení. Kdy vychází a co můžeme očekávat?

Ať už jste hráči, či nikoliv, určitě už jste někdy slyšeli o jedné z nejslavnějších herních sérií Call of Duty. Ta, napříč platformami, již přes 10 let baví miliony uživatelů po celém světě. Trendem posledních let je model battle royale, který pod touto značkou nese název Warzone. A právě tato hra se v květnu letošního roku chystá dorazit do našich iPhonů a iPadů. První představení však proběhlo již v září 2022 a testovací verze byla zpřístupněna v listopadu, avšak pouze v Austrálii.

Finální verze nebude pouze portem oblíbené PC a konzolové střílečky, ale plnohodnotnou mobilní hrou. Přesto nabídne spousty prvků z původního Warzone, jako například otevřenou mapu Verdansk, sestavování a postupné vylepšování zbraní, unikátní kamufláže a operátory, a řadu dalších. Principem hry je zmenšující se mapa se 120ti hráči, kde vyhrává poslední jednotlivec nebo tým, který přežije.  Součástí bude i zpoplatněný Battle Pass, který hráčům nabídne odměny za postupné úspěchy ve hře.

zdroj: callofduty.com

Oficiální informace potvrzují i to, že bude možné propojit účet mobilní a konzolové (PC) verze tak, aby byl postup ve hře synchronizován na všech zařízeních. Můžeme si tedy například vylepšit zbraně na svém telefonu a ty pak použít ve hře na konzoli. Sdílený bude i výše zmíněný Battle Pass.

Samotná hra bude zdarma a předobjednat si ji v App Store lze už dnes. Po vydání se hra automaticky do zařízení stáhne a za předobjednání hráči získají i několik bonusů v podobě kosmetických dolplňků do hry. Call of Duty: Warzone Mobile vyžaduje zařízení minimálně s čipem A12 Bionic a operačním systémem iOS (iPadOS) 15 nebo novějším.

Hrajete na svých iPhonech a iPadech nějaké hry? Těšíte na vydání této světoznámé střílečky v kapesní verzi?

Adam Halamka

Rád používá Apple produkty, ale zajímá se i o technologie a gadgety obecně, jeho největší vášní jsou sluchátka všech kategorií a Star Wars, miluje psy, zbožňuje cestování po celém světě, dokáže ocenit kvalitní hudbu, kterou následně prezentuje v klubech jako dj.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button