Novinky

BOOM 3 a MEGABOOM 3: bezdrátové reproduktory Ultimate Ears dostaly spousty nových vychytávek

Bezdrátové eproduktory Ultimate Ears přicházejí v nové vylepšené verzi – Ultimate Ears BOOM 3 a MEGABOOM 3. Tyto přenosné vodotěsné Bluetooth reproduktory mají přepracovanou konstrukci s efektním potahem kombinujícím dva barevné odstíny. Ten je vyroben z velmi odolné tkaniny používané například pro motorkářské bundy anebo požární vybavení. Novým prvkem reproduktorů BOOM 3 a MEGABOOM 3 je tlačítko Magic Button na horní straně, které slouží k pohodlnému ovládání hudby. Reproduktory mají dle tvrzení výrobce vynikat vyváženým všesměrovým zvukem. MEGABOOM 3 má navíc hlubší basy a čistší zvuk než původní verze reproduktoru MEGABOOM.

BOOM 3 a MEGABOOM 3 vznikly tak, že jsme vzali špičkový reproduktor a ještě jsme ho vylepšili,“ říká Charlotte Johs, generální ředitelka Ultimate Ears. „Kromě všesměrového 360° zvuku, který je vyvážený a věrně tak reprodukuje hudbu, jsme dosáhli vyšší odolnosti reproduktorů, aniž by se to negativně projevilo na jejich designu. Také jsme přidali „kouzelné“ tlačítko Magic Button k rychlému přístupu k hudbě, čímž jsme tento produkt dovedli k dokonalosti.

Nové tlačítko Magic Button umožňuje ovládat přehrávání, pozastavení a přeskakování skladeb přímo na reproduktorech. Při spárování s přepracovanou mobilní aplikací Ultimate Ears BOOM & MEGABOOM pro iOS lze získat také snadný přístup k celému katalogu Apple Music. Dobrou zprávou je, že postupně se budou doplňovat i jiné hudební služby.

Dalším vylepšením BOOM 3 a MEGABOOM 3 je zvýšení jejich odolnosti na stupeň krytí IP67. Jsou tedy vodotěsné, odolné proti pádu a také prachotěsné. Uživatelé se nemusí ani bát, že je na utopí, reproduktory totiž ve vodě plavou na hladině.

Cena a dostupnost

Ultimate Ears BOOM 3 a Ultimate Ears MEGABOOM 3 by měly být v prodeji v USA a vybraných zemích v Evropě a Asii v září 2018. Doporučené maloobchodní ceny: BOOM 3 – 149 eur, MEGABOOM 3 – 199 eur, POWER UP – 39 eur.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button