Novinky

Black Friday na GoDeal24: kup Microsoft Office a dostaň licenci Windows 10 zcela zdarma

Konec listopadu se vždy nese v duchu lákavých nabídek na nejrůznější produkty a služby. Black Friday akce letos dorazila také na web GoDeal24, který přichází s neuvěřitelným snížením cen na licence Windows 10, Microsoft Office a Microsoft Visio. Letošní akce na GoDeal24 je opět časově omezena a pokud se tedy poohlížíte po některém produktu z dílny Microsoft, nyní nastal ten správný čas.

Kup jeden a druhý získej zdarma

GoDeal24 si na letošní Black Friday připravil vskutku lákavou nabídku, kdy můžete ke svému nákupu získat zdarma Windows 10. Ne, opravdu jsme se nespletli a ani vás nešálí zrak. Stačí abyste si koupili jeden z kancelářských balíků Microsoft Office a GoDeal24 vám k tomu zdarma nadělí licenci Windows 10. Nárok na uplatnění této akce získáte zakoupením jedno z níže uvedených produktů.

zdroj: godeal24

Pokud už Microsoft Office vlastníte a chcete pouze licenci na Windows 10, tak můžete na GoDeal24 využít další Black Friday nabídky. Ta spočívá v 50% slevě na vybrané verze Windows 10. Během nákupního procesu stačí zadat slevový kód BF50, čímž získáte licenci za poloviční cenu.

55% sleva na všechno ostatní

Black Friday na GoDeal24 je letos opravdu masivní a v podstatě se dotýká téměř všech nabízených produktů. Více než lákavě zní 55% snížení ceny na vybrané licence po zadání slevového kódu BF55. Nabídka se vztahuje na tyto produkty:

Pokud vás některá z výše uvedených slev zaujala, nedoporučujeme s nákupem příliš dlouho otálet. Akce je totiž časově omezena a s ohledem na vysokou poptávku nelze vyloučit vyprodání nejžádanějších licencí.

Potřebujete s něčím poradit?

GoDeal24 si zakládá na příkladné podpoře. Všichni nakupující tak mohou využít zákaznického servisu prostřednictvím e-mailové adresy service@godeal24.com. Veškeré dotazy a připomínky jsou zpravidla zodpovězeny maximálně do několika hodin od přijetí zprávy.

PR článek

Tento článek má povahu reklamního sdělení. Jeho zadavatelem je subjekt třetí strany. V případě zájmu o spolupráci či publikaci sponzorovaného obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: richard.streit@ceskymac.cz

Doporučené články

Back to top button