Novinky

Bez násilí to nakonec nepůjde. Apple má zájem o drsný seriál s Richardem Gerem v hlavní roli

Už několik let se spekuluje o tom, že Apple usilovně pracuje na založení vlastního filmového studia. Má se za to, že v Cupertinu pracují na konkurentovi služeb jako je Netflix nebo HBO GO. Na vybudování vlastního studia si Apple vyčlenil jednu miliardu dolarů a doufá, že se mu podaří nalákat skutečná esa v oboru. Už dříve jsme psali například o tom, že nová divize Applu pracuje na seriálovém dramatu s Jennifer Aniston a Reese Witherspoon v hlavní roli. 

Dalo se tušit, že jeden hvězdně obsazený seriál Applu rozhodně stačit nebude. Proto nyní představitelé společnosti vyjednávají zakoupení práv k dalším titulům. Jedním z nich je například izraelské seriálové drama Nevelot. V americké adaptaci seriálu, který je popisován jako velmi násilný a naturalistický, by si mohl hlavní roli zahrát Richard Gere. Scénář k seriálu píše Howard Gordon, který je podepsaný například pod úspěšnou sérií Homeland. 

Apple již velice brzy představí speciální kryt pro nové iPhony. Zásadně prodlouží jejich výdrž

O televizní show má zájem ještě stanice Showtime a FX se kterou se Apple nyní údajně přetahuje o nejvyšší nabídnu. Ve hře by měl vedle toho být i Amazon. Snaha Applu získat pro svou platformu surový a násilnický seriál odporuje zářijové zprávě deníku Wall Street Journal, podle jehož informací Apple o předlohy plné násilí neměl stát. V jeho seriálech se neměl objevovat ani sexuální poddtext nebo hrubá mluva.

Zdroj
MacRumors

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button