Novinky

BenQ GV1 je kompaktní LED projektor o velikosti hrnečku a bohatou konektivitou

BenQ GV1: projektor o velikosti dlaně s možností Wi-Fi, Bluetooth nebo USB-C připojení

Společnost BenQ uvedla na na trh nový projektor s komerčním označením GV1. Novinka nabízí nový přístup k velkoplošné zábavě, která má zaujmout vyznavače moderních lifestylových produktů. Kompaktní, lehký a bateriemi napájený projektor umožní přehrávání filmů, videí či hudby přes Wi-Fi, Bluetooth nebo USB-C bez potíží s nastavením nebo připojením.

BenQ GV1 (recenze) je zábavní projekční stanice o velikosti většího šálku kávy,“ říká Steve Chu, prezident BenQ Europe, a dodává: „Zcela bez kabelů reprodukuje audiovizuální obsah na velké ploše naprosto kdekoli a otevírá tak nové možnosti zábavy pro různý životní styl.“

Recenze BenQ GV1: přenosný projektor s nímž si užijete spoustu zábavy

Mobilita a okamžitá připravenost přináší nové způsoby, jakými si mohou uživatelé vychutnávat velký obraz v širokém spektru situací, jako je vaření, posezení s přáteli při letním grilování. Projektor BenQ GV1 nabízí rozlišení 854 x 480 pixelů, svítivost 200 ANSI lumenů a vysoký kontrast 100000:1. Zdroj projekce je umístěn na samotném vrcholu a díky speciálnímu závěsu umožňuje nastavit sklon až o 15° což znamená posunutí obrazu o 77 cm ve vertikálním směru. Maximální projekční plocha je 100 palců,  doporučená pak 60 palců pro umístění v pohodlně výšce ideální pro sledování. Spolu s automatickou korekcí lichoběžníkového zkreslení vytváří projektor BenQ GV1 dostatečně kvalitní obraz s flexibilní instalací.

Projektor je osazen technologií, která získala ocenění „2015 Academy Award of Merit Oscar“, a kterou používá 90 % světových digitálních kin. BenQ GV1 přináší obraz s přesnými barvami, vysokou ostrostí a dlouhou životností 30 000 hodin LED zdroje světla.

BenQ GV1 bude k dispozici v průběhu února za doporučenou koncovou cenu 9 499 Kč s DPH v české republice a 365,90 euro na Slovensku.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button