Aplikace iOSiOSNovinky

Assassin´s Creed: Identity právem aspiruje na nejlepší hru pro iOS

Vývojářské studio Ubisoft po ročním odkladu vypustilo herní titul Assassin´s Creed: Identity pro zařízení s iOS. Kdo by čekal ořezanou verzi populární série s mrštným zabijákem v hlavní roli, je na omylu. Hra naplno využívá potenciál enginu Unity, což se promítlo v grafice, která je jedním slovem úžasná. Tvůrci ždímou z hardwaru naprosté maximum, díky čemuž si hráči vychutnají efektní práci se stíny a světlem. Nechybí ani simulace počasí, což ještě více podtrhuje celkový zážitek. Assassin´s Creed: Unity může právem aspirovat na nejlépe zpracovanou hru pro iOS.

Hlavního hrdinu budete ovládat prostřednictvím virtuálního joysticku. Mírné zklamání dorazí při soubojích, kdy si vystačíte pouze s jedním tlačítkem. Na obranu vývojářů je však vhodné dodat, že vymyslet lepší bojový systém pro dotykové displeje není příliš jednoduché. Pozitivní dojem ze hry dotváří promyšlený příběh s dostatkem vedlejších úkolů. Co už tak nepotěší, jsou in-app nákupy, nicméně jejich přítomnost nijak nebrání pohodlnému hraní. Než se pustíte do plnění misí, doporučujeme mít plně nabitý akumulátor.

screen1Náročná grafika dává čipsetu zabrat a procenta kapacity mizí nepříjemnou rychlostí. Na slabších zařízeních je třeba počítat s občasným poklesem snímkovací frekvence. Vývojáři se na toto téma nechávají slyšet, že na hře stále pracují a další aktualizace by měla přinést lepší optimalizaci, která tento problém eliminuje.

[appbox appstore 880971164]

Pokud jste doposud hledali propracovanou hru s dechberoucí grafikou, Assassin´s Creed: Identy je jasnou volbou. Právem se může pyšenit nejlépe vypadající hrou pro iOS, která opět posunula limity mobilního hraní na novou úroveň.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button