Novinky

Apple zveřejnil krátký film zachycující surfařskou komunitu na Kubě. Natočený byl kompletně na iPhone Xs

Apple v poslední době značně posílil marketingovou činnost a do světa chrlí jeden propagační materiál za druhým. Patrné je to především při pohledu na oficiální YouTube kanál, kde se v uplynulých týdnech objevilo hned několik videí, které originální formou rozšiřují povědomí o produktech a samotné značce.

iPhone XS Max

Nově Apple přidal na svůj Youtube krátký film Ola Cubana ze série “Shot on iPhone“, který sleduje surfařskou komunitu na Kubě. Video dává nahlédnout na pokorný přístup tamních surfařů k jednomu z nejkrásnějších a nejsvobodnějších sportů na světě.

Apple k tomuto tématu publikoval další krátké video, které dává nahlédnout do zákulisí toho, jak probíhalo samotné natáčení. Zároveň je v něm slyšet autor filmu, Zak Noyle, který se podělil o svůj názor na práci s iPhone Xs (recenze). Zak Noyle vyzdvihl především široký úhel záběru a kompaktní rozměry, díky nimž mohl být při natáčení ve vodě dostatečně obratný a zachytit tak všechny momenty, které chtěl.

Nutno podotknout, že všechny záběry z vody byly pořízeny za pomoci speciálního pouzdra. Apple sice u nejnovějších iPhonů uvádí certifikaci zaručující voděodolnost, ale zároveň také dodává, že záruka se nevztahuje na poškození zařízení vlivem kontaktu s tekutinou. Pokud byste tedy chtěli se svým iPhonem natočit podobný klip, rozhodně tak nečiňte bez podvodního pouzdra.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button