Novinky

Apple zveřejnil dvě nové reklamy na iPhone 6s, kde ukazuje sílu 3D Touch a Live Photos

Marketingové oddělení Applu nelení a do světa vypustilo dvojici nových reklam propagující iPhone 6s s jeho jedinečnými vlastnostmi 3D Touch a Live Photos. V prvním videu se výrobce zaměřuje na Live Photos, kde na několika scénách znázorňuje, jak s touto funkcí pracovat. Pochopitelně nesmí chybět komentář vysvětlující, že jde o více než pouhou fotografii a Live Photos svým uživatelům dovolí opětovně prožívat uplynulé okamžiky.

https://www.youtube.com/watch?v=YRRBs71p7II

Druhé video se soustředí na vlastnosti displeje s 3D Touch vrstvou, která zvládá rozeznat několik úrovní tlaku. Hlavní roli hrají rychlé zkratky napříč celým systémem. Opomenuta nezůstala ani funkce Peek-and-Pop, jejíž hlavní cíl tkví v náhledech na odkazy či multimediální obsah. Z vlastní zkušenosti můžeme potvrdit, že ačkoliv se to nemusí na první pohled zdát, 3D je skutečně užitečnou pomůckou, jenž usnadňuje řadu rutinních akcí.

https://www.youtube.com/watch?v=oU-_O9gslgo

Od zářijového debutu došlo k zveřejnění několika spotů, s nimiž Apple přibližuje všechny klíčové funkce iPhonu 6s a jeho větší sourozence s přídomkem “Plus“. Pokud se chcete o “eskové” řadě iPhonu dozvědět více, můžete si přečíst naši podrobnou recenzi.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button