AktualityNovinky

Apple začal rozesílat pozvánky na vývojářskou konferenci WWDC 2015

Apple začal posílat vybraným médiím pozvánky na Worldwide Developers Conference, která odstartuje 8. června. Volba místa konání padla na Moscone West v San Francisku. Akce je přimárně orientována na vývojáře, nicméně již tradičně se první den odehraje keynote, které se účastní i novináři.

WWDC-2015-Logo-800x499

Letošní keynote by měla být poměrně vzrušující, jelikož Apple zde představí dvě nové služby. Dosavadní úniky naznačují debut streamování muziky, které se pustí do přímého boje se populárním Spotify a službu pro vysílání televizního obsahu. Televize je pro Apple zcela nové území a proto bude zajímavé sledovat, s čím nás hodlá překvapit. S tím souvisí očekávaná premiéra nové Apple TV s výkonným hardwarem a přepracovaným ovladačem.

Za samozřejmost můžeme považovat odhalení nové verze operačních systému iOS 9 a OS X 11. Zde se přílišných novinek nedočkáme, jelikož aktualizace se mají soustředit především na opravy chyb a vylepšení výkonu. Co se týče OS X 11, tak zde dojde k integraci nového kontrolního centra a nasazení písma San Francisko, které jsme už mohli vidět na jablečných hodinkách. Novinek bude samozřejmě daleko více, ovšem pro tuto chvíli je známo pouze pramálo informací.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button