Novinky

Apple začal rozesílat pozvánky na jarní tiskovou konferenci: Na jaké novinky se můžeme těšit?

Máme tu konec jedné větve spekulací týkající se jarní tiskové konference. Apple před několika hodinami začal rozesílat pozvánky na mediální událost, která se odehraje 21. března v 19:00 SEČ. Předmětem se stane odhalení nových produktů, mezi nimiž nemá chybět 9,7” iPad Pro, iPhone SE s 4” displejem a nové pásky pro Apple Watch. Ze zákulisí také přichází zprávy, podle nichž Apple uvede novou generaci Macbooku Air a Macbooku Pro.

appleinvitemarch21Letošní pozvánka nese název “Let us loop you in”. Co myslíte, že se pod tímto sloganem skrývá?

Hlavní hvězdou dne se stane již zmíněný iPhone SE, který má navázat na stále úspěšný model 5s. Po designové stránce nelze očekávat žádnou revoluci. V podstatě půjde o kompaktní smartphone, po kterém fanoušci značky tak dlouho volali. Srdcem novinky se stane čipset Apple A9, vylepšený fotoaparát a podpora služby Apple Pay.

Další premiéra se bude týkat nového tabletu. Část odborné komunity věří, že půjde o zmenšenou verzi iPadu Pro s úhlopříčkou 9,7 palce. Ve výbavě nemá chybět výkonný hardware, kvarteto reproduktorů a Smart Connector pro připojení doplňkového příslušenství ve formě klávesnice.

Zkrátka nepřijdou ani majitelé Apple Watch. Světlo světa má spatřit nová sada řemínků. Stejně jako v minulých případech bude pro uživatele zařízení s iOS, OS X a Apple TV dostupný živý přenos z celé akce.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button