Novinky

Apple Watch Series 7 se představí podle plánu. Očekáváme i AirPods 3 s vyšší cenovkou

Už jen dny nás dělí od tradiční zářijové Keynote, jejímž hlavním hrdinou je každoročně nová generace iPhonu. To ale zcela jistě nebude vše, co si pro největší slávu roku Apple přichystal. Společně s iPhonem totiž typicky probíhá i premiéra nového vydání chytrých hodinek Apple Watch. Vše prozatím naznačuje tomu, rok 2021 nebude výjimkou. Před pár dny ovšem fanoušky značky možná trochu znepokojila zpráva o tom, že náběh výroby nové generace Apple Watch čelí zpoždění. Renomovaný analytik Ming-Chi Kuo ale obavy zmírnil. Podle jeho zdrojů totiž i přes zpoždění Apple premiéru Apple Watch Series 7 stihne v avizovaném termínu. 

Foto: phonearena

Ještě na konci sprna byla situace dost nejistá. Magazín Nikkei totiž přišel se zprávou, že Apple kvůli novému designu chystané sedmé generace Apple Watch čelí produkčním problémům. Potíže se ale podle všeho povedlo překonat. V opačném případě by totiž Apple premiéru důležitého zařízení nejspíše odložil. Značka prodej novinek tradičně spouští v řádu dní, případně dvou až tří týdnů po představení. Ming-Chi Kuo nyní informoval, že výrova nových hodinek začne již brzy. 

Přechod na iPhone 13 zvažuje pouze 10 % uživatelů, ukazují průzkumy

Podle posledních spekulací vše nasvědčuje také tomu, že společně s iPhonem 13 a Apple Watch Series 7 Apple světu ukáže i třetí generaci Air Pods. Také o oblíbených bezdrátových sluchátkách Kuo promluvil. Podle jeho informací vstoupí AirPods 3 na pulty obchodů s vyšší cenovkou než současná generace. S AirPods 2 Apple i nadále počítá. Budou tedy v nabídce firmy plnit roli cenově dostupnějšího modelu. Nové AirPods by měly zdědit špuntový design, který dnes známe ze sluchátek AirPods Pro. Kuo také očekává, že nová sluchátka budou hitem. Predikuje totiž zvýšení prodejů o 10 až 15 procent. 

Zdroj
9to5mac
Štítky

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close