AktualityNovinkyWatch

Apple Watch dostávají novou aplikaci pro ovládání elektromobilu Tesla Model S

Automobilový průmýsl prochází nezvratnou proměnou v podobě rozšiřující se nabídky elektromobilů. Této oblasti již delší dobu kraluje americká Tesla se svým úspěšným Modelem S. Její interiér je doslova prošpikovaný moderní technikou a bylo tedy otázkou času, kdy se začne kamarádit s chytrými hodinkami od Applu. Kromě oficiální aplikace se v nejbližších dnech objeví alternativa od vývojářů z Rego Apps, která aktuálně čeká na schválení ze strany Applu. Mezi její výhody patří rozsáhlejší nabídka funkcí zahrnující klasické rozblikání směrovek, aktivaci klaksonu či zobrazení kapacity v akumulátorech.

Další možnosti zahrnují ovládání zámků, aktivaci palubních systémů a ovládání panoramatické střechy. V letních dnech majitelé Tesly ocení funkci pro dálkovou regulaci automatické klimatizace. Za pomyslnou třešničku na dortu považujeme zobrazení aktuální pozice automobilu v mapových podkladech a možnost použít Apple Watch k automatiké autentifikaci po nasednutí do vozu.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button