AktualityAplikace iOSiOSiPadiPhoneiPodNovinky

Apple vypustil druhou beta verzi iOS 8.4 s přepracovanou aplikací Music

Apple dnes vypustil do světa druhou beta verzi iOS 8.4. Aktualizace je již tradičně určená registrovaným vývojářům a uživatelům z řad beta testerů. Nová verze systému s sebou přináší zcela přepracovanou aplikaci Music. V její nabídce se nachází několik změn v podobě nového mini přehrávače a možnosti barevného přizpůsobení vlastních playlistů. Samotná aplikace se dočkala redesignu a vylepšení v oblasti vyhledávání hudby.

ios84beta2

Ze zákulisí se ozývají informace, že Apple si tímto krokem připravuje půdu pro novou aplikaci s názvem Beats Music. Její oficiální premiéra se očekává na konferenci WWDC, která se koná od osmého do dvanáctého června letošního roku. Údajně se má jednat o hudební službu s podobným modelem, jaký nabízí například Spotify či Tidal.

Here’s a look at the new Music app in iOS 8.4

Apple seeded iOS 8.4 to developers today with a newly revamped Music app. Here’s a quick look at the new design. http://www.macrumors.com/2015/04/13/apple-seeds-first-ios-8-4-beta-to-developers/

Ukázka přepracované aplikace Music v iOS 8.4

Zdroj

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Doporučené články

Close