Novinky

Apple v březnu představí iPhone 5se, revizi Apple Watch a iPad Air 3

V posledních dnech se až nezvykle často hovoří o plánované konferenci Applu, která je údajně naplánována na březen letošního roku. Hlavní roli bude hrát premiéra chystaného modelu iPhone 5se, který v posledních dnech plní titulní stránky všech odborně zaměřených médií. Podle zdrojů blízkých výrobci půjde o přímou odpověď na volání uživatelů po kompaktním smartphonu. Klíčovým parametrem se stane displej s úhlopříčkou 4“. Díky nedávným únikům již nyní známe design a klíčové prvky výbavy, která zahrne čipset Apple A8, pohybový koprocesor M8 a 1GB paměť RAM. Fotografické choutky půjde ukájet skrze 8Mpx fotoaparát či vylepšenou FaceTime kamerku s rozlišením 1,2 megapixelů. V další výbavě nemá chybět NFC pro Apple Pay, Bluetooth 4.2 a WiFi se standardem 802.11 ac.

jeff-williamsKromě iPhonu 5se se dočkáme i dalších novinek. Mezi ně budou patřit nové verze Apple Watch a oznámení partnerství s dalšími módními společnostmi, které se postarají o produkci elegantních řemínků. Zatím není zcela jasné, v čem bude revize hodinek spočívat, nicméně s nejvyšší pravděpodobností se dočkáme nový barevných variant.

Posledním hřebem večera se má zároveň stát odhalení další generace tabletu iPad Air3. Z kuloárů se však ozývají hlasy, podle kterých Apple nestihne včas spustit sériovou výrobu. Tudíž zde existuje možnost, že premiéra bude posunuta. Pokud hodláte událost sledovat v přímém přenosu, poznamenejte si do kalendáře datum 14. března. Právě na tento den Apple údajně plánuje samostatnou akci, kde odprezentuje všechny výše zmíněné produkty.

Zdroj

Štítky

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close