AktualityNovinky

Apple uvolnil veřejnou beta verzi systému iOS 9

Apple společně s veřejnou beta verzí desktopového systému OS X El Capitan uvolnil i beta verzi mobilního sourozence iOS 9. Testování se může zúčastnit každý uživatel, který se zapojí do Apple Beta Software Program s vlastím Apple ID.

maxresdefault

Veřejná beta verze iOS 9 je téměř totožná s verzí určenou pro registrované vývojáře. V nabídce nechybí ani nová aplikace News, kterou si však v České republice a na Slovensku příliš neužijeme, jelikož není určena pro náš region. Mezi podporované produkty patří veškerá mobilní zařízení běžící na iOS 8.

gsmarena_001

V redakci již beta verzi iOS 9 testujeme delší dobu a prozatím se neobjevily žádné výraznější komplikace se stabilitou a proto se není čeho obávat. Je však třeba mít na paměti skutečnost, že se stále jedná o nefinální kompilaci a Apple proto neručí za případné chyby, které by bránily plnohodnotnému zážitku z používání vašeho zařízení.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button