Novinky

Konec čekání: Apple uvolnil aktualizaci iOS 10 Public Beta pro veřejnost

Apple dnešním dnem udělal radost všem uživatelům registrovaným do programu Apple Public Beta Software. Před několika okamžiky začal s uvolňováním aktualizace systému iOS 10 Public Beta 1. Nová verze s sebou přináší celou řadu novinek a to včetně přepracovaného uživatelského rozhraní.

iOS-10-iOS-10-Features-Apple-681x390

V redakci již delší dobu testujeme právě tuto čerstvou verzi mobilního systému, který je mnohými považován za jednu z nejradikálnějších. Apple s příchodem iOS 10 odpověděl na řadu výtek ze strany svých zákazníků a naservíroval jim operační systém, který nabízí celou řadu zajímavých novinek. Zároveň se nemůžeme ubránit dojmu spojeným s protěžováním zařízení disponující 3D Touch technologií. V mnoha ohledech jde o logický krok, jehož cílem je donutit co největší počet uživatelů k přechodu na novější model.

ios-10-lock-screen

Tip na článek: První dojmy z iOS 10 a přehled nejzásadnějších novinek

Pokud plánujete iOS 10 vyzkoušet, doporučujeme vytvořit jako první zálohu prostřednictvím iTunes. Současné sestavení je stále v rané fázi vývoje, což znamená celou řadu nedodělků a chyb. Opomenout nelze ani špatnou optimalizaci, jejíž důsledkem je velmi rychlé vybíjení akumulátoru.

Pokud máte iOS 10 nainstalované na svém iPhonu či iPadu, podělte se o své dojmy prostřednictvím komentáře pod tímto článkem.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button