Apple uvolnil aktualizaci iOS 10.3.2 Public Beta 2 pro veřejnost

Apple uvolnil aktualizaci iOS 10.3.2 Public Beta 2 pro veřejnost

Apple před několika hodinami začal uvolňovat veřejnou beta verzi operačního systému iOS 10.3 beta 2. Aktualizace je určena všem uživatelům přihlášených do Apple Beta Software Program. Aktuální sestavení následuje vývojovou verzi, kterou si mohli jako první vyzkoušet registrovaní vývojáři.

Daší beta verze iOS 10.3 dorazila s celou řadou bezpečnostních záplat, nové funkce či vylepšení v uživatelském rozhraní se tentokrát nekonají. Instalační balíček zabírá v případě iPhonu 7 Plus 120 MB, z čehož lze usuzovat, že změn (byť pod kapotou iOS) nebude málo. Stejně jako v předešlých aktualizacích lze pozorovat svižnější reakce systému. Za krátkou dobu testování jsme nenarazili na výraznější nedostatky a proto ji lze doporučit.

FullSizeRender

Mezi pozorovatelné novinky patří aktualizovaný SiriKit pro ovládání funkcí smartphonu během jízdy automobilu a další drobná vylepšení spojená s lepší podporou aplikací třetích stran.

Autor

Richard Streit
Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.