Novinky

Apple spustil výměnný program pro majitele iPhone 11 s vadným displejem. Nabízí bezplatnou opravu

Tento týden společnost Apple zahájila nový výměnný program. Vztahuje se na zařízení iPhone 11, na kterých Apple objevil nepříjemnou chybu. Jedná se o selhávání dotykové vrstvy displeje. Problém se údajně vyskytuje u malého procenta zařízení vyrobených mezi listopadem 2019 a květnem 2020. 

Apple tvrdí, že se chyba vztahuje pouze na modely iPhone 11, údajně by se tento problém na iPhonu 11 Pro a iPhonu 11 Pro Max neměl vyskytovat. „Společnost Apple odhalila, že u malého procenta mobilních telefonů iPhone 11 se vyskytuje problém s dotykovým modulem, který může vést k úplnému selhání displeje,” sdělil Apple v popisu programu. 

Zdroj: Unsplash

Pokud chcete zkontrolovat, zda vaše zařízení má nárok na opravu, stačí přejít do Nastavení – Obecné – Informace. Poté stačí najít sériové číslo a zadat ho na oficiální stránku výměnného programu. Pokud se na vaše zařízení oprava vztahuje a s problémem se potýkáte, stačí vyhledat nejbližší Apple Authorized Retailer (iWant, iStyle, Smarty), kteří by vám měli poskytnout opravu zdarma. Další možnost je poslat zařízení přímo do Apple, který provede opravu. 

Apple také upozornil, že pokud budete mít třeba prasklý displej, nebo jiné poškození, které by teoreticky mohlo vést k podobnému zničení dotykového modulu, Apple si může naúčtovat poplatky. 

A co vy? Potýkáte se s nějakým problémem u vašeho iPhonu 11? Dejte nám vědět do diskuze

Matyáš Himmer

Fanoušek Applu od roku 2011, rád fotím a programuji. Články píši ve svém volném čase, studuji informační technologie na SSPŠ.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button