Novinky

Vídeň se brzy dočká vlastní prodejny Apple Store

Rakouský deník derStandard přinesl zajímavou informaci, podle níž Apple hodlá brzy otevřít další Apple Store na území Evropy. Celá zpráva je o to radostnější, že místem činu se stane Vídeň. Kamenná pobočka se nastěhuje do ulice Kärtner Strasse, kde sídlí mnoho dalších luxusních značek světového věhlasu.

viden

Apple Store se nastěhuje do bývalé prodejny Esprit, která nedokázala vzdorovat ostatní konkurenci. Kalifornský výrobce tak dostane tři patra rohové budovy, na níž rozprostře své kompletní portfolio. Rakouská redakce se veškeré podrobnosti dozvěděla od realitní kanceláře, která spolupracuje s americkým výrobcem. Veškeré smlouvy o pronájmu jsou těsně před uzavřením a proto lze celou situaci považovat za hotovou věc.

vienna-siteV této budově již velice brzy najdete další evropský Apple Store

Potvrdily se tak spekulace, které již dříve predikovaly otevření kamenné pobočky na území Rakouska. Pro našince to znamená opět o něco kratší cestu za nákupy. Speciálně pro obyvatele Moravy půjde o výraznou úsporu času a financí za prostředky na dopravu. Vídeň je podle průzkumů jedním z nejlepších míst, kde můžete trávit svůj čas. V žebříčcích kvality života pravidelně obsazuje přední příčky a mezi zdejšími obyvateli narazíte pouze na pár jedinců, kteří by rodnou metropoli vyměnili za jiné město.

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button