AktualityNovinkyReklamy

Apple představil svou první reklamu pro letošní Vánoce. Zahrál si v ní Stevie Wonder

Den před tím, než anglicky hovořící země oslaví den Díkůvzdání, který je považován za začátek předvánočního období, vypustil Apple do světa svou dnes už tradiční vánoční reklamu. Ve videu, které se jako většina klipů vysílaných v tomto období soustředí spíše na vánoční pohodu a klasické prezentování svých výrobků odsouvá až na druhou kolej, tentokrát vystupuje Stevie Wonder spolu s americkou R&B zpěvačkou Andry Day. V devadesátisekundovém videu zpívá slepá legenda jazzu a soulu se svou partnerkou známou vánoční píseň ze šedesátých let – Someday at Christmas.

https://www.youtube.com/watch?v=hjBZoOs_dXg

Jak už bylo řečeno, prezentace produktů s nakousnutým jablkem ve znaku je zde odsunuta až na druhou kolej. Dominuje totiž pouze v jedné scéně, kdy Stevie pracuje na svém MacBooku v populárním hudebním programu Garage Band. Pak už můžeme vidět jen záběry spokojené rodiny, které doprovází sametové hlasy Andry Day a klavírního virtuóza Stevieho Wondera. Na konci se Apple připomene pouze zobrazením svého ikonického loga.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button