Novinky

Apple spouští testovací produkci Apple TV 5. Na jaké novinky se můžeme těšit?

Ze zákulisí začínají přicházet první zvěsti o plánech Applu na spuštění zkušební produkce Apple TV 5. Termín zahájení je údajně naplánován v následujících dnech a podle úniků pocházejících od dodavatelů hardwaru již nyní víme, na jaké novinky se můžeme těšit. Příští generace Apple TV má disponovat výkonnějším procesorem, který výrazně posune výpočetní schopnosti. Že nepůjde o žádné ořezávátko naznačuje spekulace, podle níž Apple pracuje na novém řešení chladícího systému.

Snímek obrazovky 2015-12-06 v 22.18.15Ilustrační obrázek

To by mohlo naznačovat snahy konkurovat herním konzolím či stále populárnějším počítačům sloužící jako multimediální centra domácí zábavy. Zpráva dále dodává, že nová Apple TV dorazí s řadou nových funkcí, které zvýší její atraktivitu mezi potenciálními zájemci. Ačkoliv v tomto směru nemáme bližší podrobnosti, část odborné komunity věří v představení streamovací služby pro hraní her či užší provázanost s mobilní platformou.

Snímek obrazovky 2015-12-06 v 22.17.59Ilustrační obrázek

Montážní linky na sériovou výrobu se údajně rozběhnou horizontu následujících měsíců, ovšem na pultech obchodů se Apple TV objeví až v posledním čtvrtletí příštího roku. Na závěr je vhodné dodat, že jde o neoficiální informace a proto je třeba celou zprávu brát s dostatečnou rezervou.V diskuzi pod tímto článkem nám můžete napsat, jaké funkce by vám udělaly největší radost, případně co považujete za největší nedostatky aktuální generace.

Zdroj

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button