Novinky

Apple si pro své zaměstnance připravil fitness výzvu. Ve hře je speciální náramek na Apple Watch

Apple své zaměstnance čas od času motivuje k pohybu a celkově k zdravému životnímu stylu. Stejně, jako minulý rok, tak i letos se zaměstnanci dočkají speciální výzvy, za kterou budou odměněni. 

Výzva startuje už příští měsíc, tj. v únoru a za splnění cíle dostane každý zaměstnanec limitovanou edici řemínku pro své Apple Watch. Splnění cíle ale nebude nijak jednoduché – zaměstnanci Applu budou muset každý den uzavřít všechny kroužky aktivit. Pokud cíl splní, tak dostanou speciální náramek. 

Při troše štěstí si ho koupíte

Tento řemínek je zvláštní tím, že jeho plastové části nesou stejné barvy, jako všechny tři kruhy aktivity (modrá, zelená a červená). Řemínek nebude běžně k dostání, takže se bude jednat o jedinečnou, limitovanou edici. Teoreticky je zde šance, jak si náramek zakoupit a to prodej na portále eBay. Řemínek se nemusí všem zaměstnancům líbit a tak existuje určitá šance, že se jich pár objeví právě na portále eBay. 

Štítky

Marek Smékal

Jsem dlouholetý jablíčkář, trochu geek a mám rád jablečný džus. Začínal jsem na původním iPadu a můj první iPhone byl 4S. Mám rád focení a zkouším různé fotografické aplikace, ve volném čase píšu články a bleskovky, nebo hraji videohry na Xboxu. Baví mě také sebevzdělávání a timemanagement. Apple produkty používám asi od roku 2009 a stále baví :) #ApplePower

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close