Novinky

Apple se připravuje na zahájení výroby AirPods Pro 2. generace. Kromě sluchátek má hrát také nabíjecí pouzdro

Sluchátka AirPods Pro jsou na trhu již téměř tři roky, což u řady uživatelů vyvolává diskuze na téma o jejich nástupci. Hned několik na sobě nezávislých zdrojů uvádí, že druhá generace AirPods Pro se objeví během letošního roku. Nejstřízlivější odhady přitom hovoří o třetím čtvrtletí, ovšem ve hře stále zůstává možnost, že oficiální debut proběhne ještě o několik měsíců dříve. Podle webu DigiTimes se totiž dodavatelé chystají na zahájení masové výroby, která by měla odstartovat v nejbližší době.

AirPods Pro Gen 2: ještě lepší zvuk a nový design

Od AirPods Pro 2. generace se očekává, že dorazí z přepracovaným designem. Samotná sluchátka však budou vypadat podobně jako ta stávající. Pozměnit se má pouze tvar směrem k lepší ergonomii, zkrátit se mají také nožičky. Výraznějšího přepracování se ovšem dočká nabíjecí pouzdro. Na spodní straně krabičky se údajně objeví výstupy hlasitého reproduktoru. Chystané AirPods Pro 2 mají totiž nabídnout užší provázání s aplikací Najít. Pokud se tedy stane, že sluchátka ztratíte, díky reproduktoru dokážou vydávat hlasitý zvuk, který usnadní jejich lokalizaci.

Foto: Unsplash

Další vylepšení se odehraje na straně zvuku. Druhá generace AirPods Pro se pochlubí novými měniči a podporou pro přehrávání hudby v bezztrátovém formátu z Apple Music. Divočejší spekulace dokonce avizují novou formu bezdrátového přenosu. Apple si totiž velmi dobře uvědomuje, že Bluetooth není úplně nejvhodnější technologií a proto vymýšlí nový způsob, který mu dovolí přenos s větší šířkou pásma.

Apple má v letošním roce představit celou řadu novinek a AirPods Pro 2. generace patří mezi jedny z nejočekávanějších produktů. Přestože současné AirPods Pro jsou stále povedená sluchátka, v porovnání s konkurencí začínají nebezpečně ztrácet. A proto si říkám, že je nejvyšší čas uvést právoplatného nástupce, který opět rozvíří vody s True Wireless sluchátky.

Těšíte se na nástupce AirPods Pro a jak by podle vás měly v ideálním případě vypadat? Podělte se s námi o své myšlenky v diskuzi.

Zdroj
Digitimes

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button