AktualityNovinkyReklamy

Podívejte se na díla, která Applem oslovení umělci vytvořili na svých jablečných zařízeních

Apple má na nový rok pro vybrané trhy připravenou novou kampaň s názvem “Start Something New”, v překladu tedy “Začni něco nového”. Aby nezůstalo jen u prázdného hesla, oslovil jablečný gigant jedenáct umělců, kteří dostali za úkol na svém iPhonu nebo iPadu vytvořit v libovolné aplikaci umělecky hodnotné dílo. Výsledky jsou skutečně ohromující, z toho, co jde vytvořit pouhým prstem jde až hlava kolem.

jpg

  “Kreslení světlem” nakreslil Darren Pearson pomocí svého iPhonu 6s Plus a hodinek Apple Watch.

Další abstrakce je dílem Lu Jin a jejího Macu společně s iPhonem 6s

Jediný výtvor, který byl nakreslen stylusem jsou “Detaily přírody”. Tiffany Bozic tak při své práci použila iPad Pro a Apple Pencil.

Jediná fotografie v netradiční výstavě pochází opět z iPhonu 6s Plus. William Hundley ji pojmenoval “Zachycení textury momentu”.

“Hledání barev v ulicích” vzniklo na iPadu Air 2 svého majitele Briana Lottiho

Krátký film “Síla gravitace”, který ovšem zatím není veřejně dostupný vznikl na MacBooku Pro a iPhonu 6s pod taktovkou Grega Bartha.

Na iPadu Air 2 také vznikly abstrakce nazvaná “Malování s tečkami”. Autorkou díla je Lieu Nguyen.

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button