Aktuality

Apple prozradil termín konference WWDC. Nový iOS a macOS se ukážou začátkem června

Své novinky ze světa softwaru odhaluje Apple každoročně na začátku léta na konferenci WWDC. Ani letošní rok samozřejmě nebude v tomto ohledu výjimkou. Konference, při které mají vývojáři z celého světa unikátní možnost setkat se s čelními představiteli Applu, se uskuteční mezi 5. a 9. červnem.

WWDC-2017-website-800x526

Pokud máte zájem konferenci osobně navštívit, je nutné zaplatit pořádný balík peněz. Jedna vstupenka totiž vyjde až na 1599 dolarů (přibližně 40 tisíc korun). Od události se očekává především představení nové verze operačních systému společnosti Applu. Nové generace se tím pádem dočká jak iOS, tak macOS. V případě systému pro mobilní zařízení Applu – iOS – půjde spíše kosmetické vylepšení. Poměrně masivními změnami totiž iOS prošel už v loňském roce. Nejčastěji se mluví o tom, že by se několika změn měla dočkat aplikace FaceTime.

Štítky

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close