Novinky

Apple představil fialový iPhone 12 a hromadu nových obalů

Výběr barvy nového telefonu může být občas náročné. Nejlepší situace je, když výrobce nabízí širokou škálu barevných možností, ve které si snad každý zákazník dokáže najít svou vysněnou barvu.

Od začátku nabízí iPhone 12 spoustu barev. Od červené, černé, modré, bílé po zelenou. Někomu může přijít počet barev optimální, ale možná se najde někdo, kdo si i přesto nedokáže vybrat. Pro tento případ Apple dnes uvedl do prodeje novou barevnou variantu: fialovou.

Zdroj: Apple

Někomu může přijít tato barva na telefonu moc výrazná, ale zajisté si své zákazníky najde. Předobjednávky by měly být spuštěny tento pátek – 23.4. Do prodeje půjde fialový iPhone o týden později, tedy 30.4.2021. Tato verze bude dostupná jak u iPhonu 12, tak i u iPhonu 12 mini. Společně s příchodem nové barvy iPhonu zahájí Apple také prodej nových barevných krytů. Dočkáme se koženého obalu v barevné verzi Deep Violet, která bude krásnou kombinací právě s barvou nového iPhonu. Dočkáme se také nových silikonových obalů v barvách Capri Blue, Pistachio, Cantaloupe a Amethyst. Chybět nebude ani kožená MagSafe peněženka v barevné verzi Arizona.

Apple se s novými barvami nešetřil a z těchto možností si už snad vybere opravdu každý.

Sebastian Himmer

Mám rád vše co alespoň trošku obsahuje počítače. Programátor vytvářející hry a obrovský fanoušek Applu! Počítače mě zajímají už od dětství. Velký fanatik počítačových her. Hrdý redaktor webu ČeskýMac. iPhone XR v kapse, Macbook Air na stole.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button