iOSiPhoneNovinky

Apple představil kryt Smart Battery Case pro iPhone 6s s vestavěným akumulátorem

Každý majitel modelu iPhone 6 a iPhone 6s může potvrdit neblahou skutečnost, že výdrž nepatří mezi silné stránky jinak povedeného smartphonu. Při trošce náročnějším provozu se hláška o nedostatku energie objeví před koncem pracovního dne, což mnoho uživatelů řeší extérním zdrojem v podobě powerbanky či nedobrovolným hledáním elektrické zásuvky. Apple si tento neduh velmi dobře uvědomuje a na nářky svých zákazníků odpověděl tichým představením obalu Smart Battery Case s integrovaným akumulátor.

Jeho posláním je prodloužení výdrže na jedno nabití a ochrana před nechtěným poškozením. Vnitřní výstelka je vyrobena z jemného mikrovlákna, zatímco pant z ohebného elastomeru, jenž zaručuje pohodlné nasazení krytu. Vnější stranu tvoří silikonový povrch, který má dle tvrzení výrobce pomáhat jistému úchopu.

Smart Battery Case prodlouží dobu hovorů na 25 hodin, surfování v sítí LTE na 18 hodin a přehrávání videa na přibližně 20 hodin. Důvodem, proč Apple označuje obal jako chytrý je funkce, kdy na uzamčené obrazovce iPhonu v Oznamovacím centru vidíte aktuální stav akumulátoru. Na výběr je z dvojice barevných variant – uhlově šedá a bílá. Jelikož se jedná o orginální příslušenství, nikoho nepřekvapí cena 2990 Kč. Objednat si ho můžete přímo z oficiálního stránek Applu na tomto odkazu.

15190-11290-Screen-Shot-2015-12-08-at-91223-AM-l

Pokud se začtete do popisu produktu, dozvíte se, že mezi hlavní přednosti patří Apple Design, ovšem při pohledu na oficiální tiskové materiály se nemůžeme ubránit dojmu, že Jony Ive byl v průběhu schvalovacího procesu na dovolené. Jinak si nedokážeme vysvětlit nepříliš vábný vzhled, který popírá designový jazyk jablečných produktů.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button