AktualityNovinky

Apple představí nové iPody 14. července

Zahraniční server iGen.fr přinesl zajímavé informace o nových iPodech, které Apple údajně představí 14. července. Podle všeho se bude jednat aktualizaci stávajících modelů s výkonnějším hardwarem. Nejmarkantnější proměnou projde iPod s označením N102, v jehož útrobách má tikat 64-bitový procesor Apple A7 z iPhone 5s. Všechny přehrávače se objeví v několika nových barvách a to konkrétně v stříbrné, modré, růžové, zlaté a červené (RED project).

Snímek obrazovky 2015-07-12 v 8.28.17

Tato informace přímo koresponduje se starší zprávou, kdy fanoušci značky Apple objevili snímky nových iPodů v skrytých souborech iTunes 12.2. Pokud se podrobněji podíváme na datum, který iPody zobrazují, zjistíme, že je nastaven na 14. července, což celé spekulaci přidává na věrohodnosti.

Snímek obrazovky 2015-07-12 v 8.27.58

Další zdroje avizují navýšení kapacity interního úložiště, ovšem s touto možností v redakci příliš nepočítáme. Zda se jedná o informace založené za skutečnosti se tedy dozvíme již velice brzy.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button