AktualityNovinky

Apple představí nový iPhone 6s a 6s Plus již 9. září

Zahraniční zdroje začínají stále častěji hovořit o premiéře nových iPhonů, která se má údajně odehrát 9. září. Samostatná akce nepřímo naváže na veletrh IFA, který bude též plný horkých novinek ze světa mobilní elektroniky. Podle zákulisních informací se dočkáme uvedení modelů iPhone 6s a iPhone 6s Plus, které bude pohánět nový čipset Apple A9 doplněný o 2GB operační paměť.

iPhone-6s-all-edition

Velká očekávání směřují k hlavnímu fotoaparátu s rozlišením dvanáct megapixelů a revoluční technologií RGBW, jenž má nové iPhony udržet na pozici krále fotomobilů. Další výbava má zahrnovat Force Touch displej s úrovňovým rozpoznáváním tlaku a novou barevnou variantu. Konstrukce bude tvořena slitinou hliníku s označením 7000, která je o polovinu pevnější než co nabízí aktuální generace jablečných smartphonů.

Poslední spekulace zároveň hovoří o premiéře Apple TV, nicméně v tomto případě si nejsme příliš jisti, že se tak skutečně stane.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button