Novinky

Apple plánuje ztenčit rámečky také u iPadů. Podobně jako u nových iPhonů 15 Pro

V posledních týdnech se nemluví pomalu o ničem jiném, než o blížícím se představení nových iPhonů a Apple Watch, kterého bychom se měli dočkat už v září. Nemělo by se však zapomínat i na ostatní jablečné produkty, ke kterým se tu a tam vynoří nějaký ten únik nebo spekulace. Dnes to bude o ráměčcích okolo displeje, které by měly být do budoucna zase o něco tenčí.

U nově představovaných iPhonů 15 Pro dojde s největší pravděpodoností už letos ke zúžení rámečků okolo displeje a částečnému zaoblení hran, jako tomu bylo u iPhonu 11. Šířka okrajů by se měla snížit ze současných 2,2 milimetrů na 1,5 milimetru. Toho Apple dosáhne díky speciálnímu výrobnímu procesu (označovanému jako LIPO), který už poprvé použil u Apple Watch 7. Dle informací od známého analytika a reportéra Marka Gurmana však v budoucnu čeká toto ztenčení i iPady. Stejně jako OLED displejů, bychom se tenčích okrajů na iPadech mohli dočkat už příští rok. O jaké konkrétní modely iPadů se bude jednat, však bohužel zatím nevíme. Logicky by však nejvyspělejší novinky měly dostat nejdražší iPady Pro.

iPad 10. generace 2022 recenze

Jak si Apple s konstrukcí nových iPadů poradí se bohužel letos pravděpodobně ještě nedozvíme. Jistě mi však dáte za pravdu, že by si jablečné tablety omlazení rozhodně zasloužily a tenčí rámečky by jim jistě velmi slušely. A to u všech dosud vyráběných řad. Nechme se tedy překvapit, s jakými dalšími inovacemi se Apple u svých iPadů v příštích letech vytasí.

Adam Halamka

Rád používá Apple produkty, ale zajímá se i o technologie a gadgety obecně, jeho největší vášní jsou sluchátka všech kategorií a Star Wars, miluje psy, zbožňuje cestování po celém světě, dokáže ocenit kvalitní hudbu, kterou následně prezentuje v klubech jako dj.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button