Novinky

Apple opět spolupracuje se Sony. Hráčům nabídne Apple TV+ až na půl roku zdarma

Pokud vlastníte Playstation 4 nebo Playstation 5, máme pro vás dobré zprávy. Apple totiž až do konce července nabízí zkušební verzi své streamovací služby Apple TV+ na několik měsíců zdarma, právě pro majitele těchto herních konzolí od Sony.

Už v minulosti mohli noví majitelé Playstationu 5 využít zkušební verzi Apple TV+ na 6 měsíců. Ani ti ale v rámci aktuální akce nepřijdou zkrátka a k filmovému obsahu z dílny Applu se bezplatně dostanou znovu. Půlroční předplatné zdarma tedy mohou využít noví i stávající uživatelé Playstationu 5, pokud si již tuto službu neplatí v rámci balíčku Apple One. Hráči se starší verzí konzole Playstation 4 už pravděpodobně tolik jásat nebudou. Zde platí nabídka pouze pro nové majitele a jen na 3 měsíce. Zároveň je otázkou, kdo si ještě v roce 2023 kupuje dnes už téměř 10 let starou konzoli.

Zdroj: unsplash.com – Barbora Dostálová

V obou uvedených případech je potřeba se přihlásit do aplikace Apple TV+ přímo z konzole. K tomu stačí údaje k vašemu Apple ID. Pokud tyto údaje nemáte, je možné si účet přímo v aplikaci založit. Nabídka platí pro všechny registrace do 31. července letošního roku. Závěrem jen zmíním, že se nejedná o první spolupráci Applu v tomto směru. V minulosti již rozdával předplatné Apple TV+ zdarma například při vydávání sponzorovaných filmů, většinou však na mnohem kratší dobu, většinou jen na 1 měsíc.

V případě, že máte některou z těchto konzolí doma, určitě doporučujeme službu Apple TV+ vyzkoušet a například porovnat s konkurencí, jako je Netflix, HBO nebo Disney+.

Adam Halamka

Rád používá Apple produkty, ale zajímá se i o technologie a gadgety obecně, jeho největší vášní jsou sluchátka všech kategorií a Star Wars, miluje psy, zbožňuje cestování po celém světě, dokáže ocenit kvalitní hudbu, kterou následně prezentuje v klubech jako dj.

Doporučené články

Jeden komentář

  1. Zdravím. Není pravda, že stávající majitelé Playstation 5 mohou akci využít znovu. Zkoušel jsem to a nenabízí mi to aktivaci na půl roku zdarma. Pouze předplatné za 199Kč. Takže bych řekl, že to je pouze pro nové majitele konzoli.
    Kdo již někdy nabídku na PlayStation 5 využil, nemá nárok…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button