Novinky

Apple to opět neuhlídal: uniklé snímky pouzdra pro 10,5“ iPad Pro prozrazují jeho fyzické rozměry

Zatímco před pár lety byly úniky kolem chystaných Apple produktů vzácností, v současné době není dne, kdy bychom se nedozvěděli nové informace. Po sérii fotografií výrobních forem pro iPhone 8 tu máme další várku snímků, které odhalují střípky informací o iPadu Pro s 10,5“ displejem. Fotografie pochází od čínského zdroje, který zachytil obal určený pro nejnovější přírůstek z tabletové rodiny.

ipad-10-5-leak-01

Pro ještě lepší ilustraci o rozměrech kryt zapózoval v doprovodu 9,7“ iPadu Pro. Od novinky se kromě nárůstu úhlopříčky očekává razantní zmenšení okrajů, což bude v praxi znamenat, že fyzické rozměry budou pouze o chlup větší, než jaké nabízí současný model. Pouzdro dále prozrazuje rozmístění mikrofonů a kvarteta hlasitých reproduktorů v každém rohu.

Pokud zákulisní zdroje nelžou, Apple představí 10,5“ iPad Pro na vývojářské konferenci WWDC, která odstartuje 5. června. Kromě nového tabletu se hlavní hvězdou večera stanou také revize MacBooku Pro a nové verze operačních systémů iOS 11 a macOS. Vše následně dovrší debut reproduktoru s integrovaným hlasovým asistentem Siri, který se postaví do přímého souboje s konkurencí od Amazonu a Googlu.

Zdroj

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close