AktualityNovinky

Apple omylem ukázal iPhone 5c se senzorem Touch ID

Včera jsme vás informovali o nové verzi dokovací stanice Lightning Dock pro iPhone. Na stránkách s popisem příslušenství se zároveň objevily fotografie znázorňující smartphony Apple připojené do tohoto stojánku. Na tom by nebylo nic až tolik zarážejícího, kdyby jeden ze snímků nezachycoval plastový iPhone s dotykovým senzorem otisků Touch ID. Podle některých zdrojů se jedná o připravovaný model 6c, jehož debut je očekáván v průběhu letošního roku. Druhá strana barikády se ovšem domnívá, že šlo pouze o chybu ze strany grafiků, kteří zapomněli čtečku otisků umazat.

uploadJedná se skutečně o další z levných smartphonů Apple, nebo jde pouze o chybu grafika?

Nástupce cenově dostupného iPhone je již delší dobu odkazován v zahraničních médiích, nicméně ve všech případech se jedná pouze o spekulace či zbožná přání skalních fanoušků. Dva roky starý iPhone 5c se ani přes marketingové snahy výrobce nestal prodejním hitem a bylo by tedy nelogické uvádět jeho nástupce. Zvlášť pokud budeme brát v potaz skutečnost, že aktuální iPhone 6 a 6 Plus se prodává velmi dobře a to i přes relativně vysokou cenu, která se v našich končinách pohybuje nad hranicí dvaceti tisíc.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button