Novinky

Apple oficiálně ukončil prodej příslušenství ve vesmírně šedé variantě

Vesmírně šedá barevná varianta produktů Apple je tu s námi již pěknou řádku let. Přijde mi poměrně zajímavé, že pokaždé byl odstín vesmírně šedé trochu jiný a po pár letech už se mohl člověk začít ztrácet v zařízeních, které Apple takto pojmenoval. Vždy se ale jednalo pouze o hardware. V roce 2017, po boku s iMacem Pro, přišel ale na trh i s příslušenstvím pro počítače Mac v této nádherné barevné variantě.

Každý příběh má svůj konec

Jak jsem již zmiňoval výše, v roce 2017 spatřilo světlo světa příslušenství pro Macy ve vesmírně šedé barvě. Konkrétně šlo o Magic Mouse, Magic Keyboard a Magic Trackpad. O čtyři roky později Apple oficiálně oznámil ukončení prodeje těchto tří produktů v barvě vesmírně šedá. Tato trojice bude i nadále v prodeji v klasické stříbrné variantě. 

Zdroj: Apple

S příchodem nových iMaců s M1 se ale dočkáme sedmi nových barevných variant tohoto příslušenství. Na výběr bude i nová Magic Keyboard s Touch ID. Pokud ale patříte stejně jako já mezi milovníky temnějších barev, můžu jen poradit to, že klávesnice, myš a trackpad můžete ještě ve vesmírně šedé koupit. Prodej sice byl oficiálně ukončen, ale všichni prodejci musejí vyprodat své zásoby. To by mohlo navíc znamenat i příchod příjemných slev. Napište nám pod článek do diskuze, jakou barvu příslušenství by jste zvolili vy? Stříbrnou, vesmírně šedou, nebo nějakou ze sedmi novinek?

Zdroj: Apple

Dominik Ulč

U Applu obdivuji dokonalou propracovanost designu jednotlivých produktů, ekosystém i skvělý marketing. Ve volném čase se věnuji focení a objevování nových míst. Nejlépe ve vzájemném propojení. Moc rád se s Vámi podělím o mé zkušenosti, poznatky a rady nejen ze světa jablečné společnosti.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button