AktualityNovinky

Apple odmění každého, kdo bude platit s Apple Pay

Služba Apple Pay má zřejmě pro Apple daleko větší význam, než si myslíme. Podle zahraničního deníku The New York Times se dočkáme dalších novinek okolo platební služby, které potěší především americké a čínské uživatele. Neoficiální zdroje hovoří o blíže neurčeném věrnostím programu. V tuto chvíli je těžké odhadnout, jakým způsobem Apple hodlá platící zákazníky odměňovat, nicméně tato varianta by dávala smysl. Na současném trhu již existuje několik podobných platforem, ovšem ani jedna z nich se netěší výraznější popularitě.

28SUB-PAYMENTS-master675

Ve hře je mnoho variant, přičemž jako nejpravděpodobnější se jeví spolupráce kalifornského výrobce se sítí vybraných obchodníků. Možná se dočkáme i změn v samotné aplikaci, která by mohla dostat nové funkce pro uplatnění kupónů či slev. Přes rozmach bezkontaktních plateb je mezi americkými obyvateli stále oblíbený způsob placení za pomoci „swipování“ a zřejmě proto Apple hledá způsoby, jak své uživatele zbavit těchto návyků a přimět je k používání vlastního systému.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Jeden komentář

  1. To sem na to zvědavej, ale pokud třeba z každý platby vrátí nějakou kačku, nebo dostanu slevu, proč ne! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button